نرم افزار تشکیلات و پرسنلی

نرم افزار تشکیلات و پرسنلی منابع انسانی

ماژول مدیریت منابع انسانی نرم افزار cyberERP به مدیران و متخصصان منابع انسانی قدرت می‌دهد تا اطلاعات کارکنان را ساده‌سازی کنند، استخدام‌های جدید، استخدام کارکنان، لیست حقوق و دستمزد، ترفیع‌ها، تغییرات حقوق و دستمزد و موارد دیگر را مدیریت کنند – همه از یک پلتفرم واحد. راه حل های مدیریت منابع انسانی کاملاً یکپارچه که تجزیه و تحلیل بلادرنگ و فرآیندهای انعطاف پذیر را با یک منبع داده واحد ترکیب می کند تا کسب و کار شما را به مهمترین دارایی آن یعنی کارمندان شما متصل کند.

International business meeting
نرم افزار تشکیلات و پرسنلی یا منابع انسانی

نرم افزار تشکیلات و پرسنلی یا منابع انسانی چقدر برای سازمان شما مفید است

آیا جستجو و شناسایی پرسنل مناسب برای استخدام برای شما دشوار است؟ سپس…

مزایای استفاده از نرم افزار تشکیلات و پرسنلی در کسب و کار

اگرجستجو و شناسایی نامزدهای مناسب برای استخدام برای شما دشوار است باید بدانید شما تنها نیستید. بسیاری از مدیران منابع انسانی بر این باورند که استخدام بهترین کارمندان چالش‌برانگیزترین بخش کارشان است. اما با پیشرفت‌های تکنولوژیکی امروزی، ابزارهای متعددی در بازار وجود دارد که به ساده‌سازی و حل چالش‌های موجود در گردش کار منابع انسانی کمک می‌کند.

مدیران منابع انسانی باید مسئولیت ها و وظایف متعددی را در جریان کار روزانه خود انجام دهند. نرم افزار تشکیلات و پرسنلی یا نرم افزار مدیریت منابع انسانی به کل بخش کمک می کند تا از طریق ساده کردن فرآیندهای اداری خسته کننده و اعمال نفوذ وظایفی مانند استخدام، آموزش و حفظ نیروی کار به اهداف و اهداف خود دست یابد. این به بهبود بهره وری و بهره وری منابع انسانی کمک می کند.

BC90E14F B19D 6C89 83A7 21D2E646449C

هدف از راه حل های منابع انسانی در چندین تخصص مانند مدیریت کارکنان، مزایا، مدیریت عملکرد، استخدام، مدیریت استعداد، آموزش و توسعه و غیره می باشد. در اینجا ما تعدادی از مزایای نرم افزار تشکیلات و پرسنلی را در مدیریت منابع انسانی را برای سازمان شما فهرست کرده ایم.

1. نظارت بر کارکنان

استخدام و نگهداری کارکنان بسیار مهم است. پیش از زمان استخدام، تلاش برای پرورش و رشد استعدادهای کارمندان شما ضروری است زیرا توسعه و سرمایه گذاری روی کارکنان فعلی شما روشی مقرون به صرفه است و آنها را با جریان کار و سیاست های سازمان شما بیشتر آشنا می کند.

راه‌حل‌های منابع انسانی به شما این امکان را می‌دهند تا هر جنبه‌ای را که برای برنامه‌ریزی توسعه شغلی کارمندتان مورد نیاز است، ردیابی کنید. این شامل جمع آوری اطلاعات در مورد عملکرد آنها در دوره های آموزشی، پیگیری امتیازات کارکنان برای پیشرفت آنها و انجام ارزیابی است.

داده‌های ارزیابی‌ها نیز به درستی ذخیره می‌شوند، از جمله جزئیات موضوعاتی که پوشش داده‌اید، اهدافی که تعیین کرده‌اید و بازخورد دریافتی.

این به نوبه خود، روحیه کارکنان را با ارائه اهدافی برای آنها افزایش می دهد و باعث می شود آنها احساس کنند که منافعشان با سازمان شما همسو هستند.

2. داده ها را ایمن می کند

در روش های معمولی، اطلاعات حساس کارمندان در بایگانی دفتر شما ذخیره می شود. اما آیا آنها واقعاً ایمن هستند؟ هیچ اطمینانی وجود ندارد که فقط کارمندانی که مجاز هستند بتواند به اسناد دسترسی داشته باشند.

ذخیره این داده‌های مهم در فضای ابری از طریق نرم افزار تشکیلات و پرسنلی سیستم منابع انسانی می‌تواند مانع از دستیابی کارمندان غیرمجاز به اطلاعاتی شود که اجازه مشاهده آن‌ها را ندارند. این به شما دید کاملی را در مورد اینکه چه کسی و چه زمانی اطلاعات را مشاهده کرده است، ارائه می دهد.

زمانی که اطلاعات در ابر ذخیره می شود، فایل های خود را در معرض خطر فجایع مانند سیل یا آتش سوزی قرار نمی دهید. علاوه بر این، به شما این امکان را می دهد که یک دفتر بدون کاغذ داشته باشید زیرا نیازی به چاپ و اسکن خط مشی ها، اسناد، کتاب های راهنما و مواد آموزشی نیست.

3. مرخصی‌ها را مدیریت نمایید

گاهی اوقات هنگامی که کارکنان به طور ناگهانی مجبور به درخواست مرخصی می شوند، نمی خواهید غافلگیر شوید و در دام مسیرهای ایمیلی وقت گیر گرفتار شوید. چرا که می تواند گردش کار و بهره وری شما را به طور قابل توجهی مختل کند.

یک راه حل خوب نرم افزار تشکیلات و پرسنلی در مدیریت منابع انسانی می تواند به مدیران منابع انسانی کمک کند تا مرخصی ها و غیبت ها را به طور موثر مدیریت کنند. این برنامه نحوه برنامه ریزی برای مرخصی‌ها، نظارت بر مرخصی‌های باقی مانده کارمندان و رسیدگی به درخواست های مرخصی را خودکار و ساده می کند.

4. صرفه جویی در زمان و بهره وری

وظایف اداری مانند محاسبه کمک هزینه تعطیلات، ثبت بیماری، به روزرسانی اطلاعات کارکنان، نظارت بر آموزش و توسعه و غیره زمان بر است. اتوماسیون از طریق نرم افزار تشکیلات و پرسنلی، تلاش و زمان لازم برای اتمام هر کار را به حداقل می رساند.

هر زمان که درخواست مرخصی از هر کارمندی دریافت می کنید، دیگر نیازی به مشاهده صفحات گسترده (اکسل) و جستجوی جزئیات کامل در مورد وضعیت درخواست کارمند ندارید. این به شما کمک می کند بدون توجه به تعداد کارکنانی که مدیریت می کنید، در مدیریت کار خود مؤثرتر باشید.

پس از استفاده از نرم افزار تشکیلات و پرسنلی، سازمان ها می توانند فوراً از مزایای مدیریت منابع انسانی بهره مند شوند. راه حل‌ها و ماژول‌های متعددی برای خرید موجود است و هر کدام ممکن است عملکردها و ویژگی های متفاوتی را ارائه دهند.

از این رو، شرکت‌ها باید هنگام بررسی سیستم‌ها، تامین‌کنندگان و ویژگی‌های مختلف در دسترس دقت کنند تا سیستم مناسبی را که نیازهای آنها را برآورده می‌کند و با بودجه آنها مطابقت دارد، بیابند.

4 hr software core hr organization chart meta4 

نرم افزار ERP شرکت رای دانا با جمع آوری اطلاعات و داده های سازمان شما، دسته بندی، یکپارچه سازی  و تحلیل  آنها کمک میکند تا بتوانید در هر لحظه به اطلاعات مهم شرکت خود دسترسی داشته باشید و بتوانید تصمیمات سریع و آگاهانه برای مدیریت شرکت خود بگیرید.

شما می‌توانید با سفارشی سازی هرکدام از ماژول‌های نرم افزار ERP را که نیاز دارید متناسب با خواسته ها و بودجه‌ی خود در اختیار داشته باشید و همچنین نرم افزار تشکیلات و پرسنلی یا ماژول منابع انسانی را برای رفع تمامی مشکلات مدیریت منابع انسانی در اختیار داشته باشید.

برخی دیگر از مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

جدیدترین مقالات

آخرین شماره نشریه دانا

keyboard_arrow_up