ERP و BPMS

مقایسه ERP و BPMS

شرکت های مختلف سعی می کنند با استفاده از نرم افزار های مدیریتی و برنامه ریزی این بهبود را در شرکت خودشان شکست بدهند. دو نرم افزار مهم که در این زمینه در سطح دنیا از شهرت بیشتری برخوردار هستند و اکثر شرکت ‌های دنیا از یکی از آن ها استفاده می کنند، ERP و BPMS می باشند. هر دوی این نرم‌افزار ها هدف یکسانی را دنبال می‌کنند و دنبال افزایش بهره وری و سود شرکت ها می باشند اما با وجود اشتراکاتی که دارند تفاوت های بسیار زیادی هم با هم دارند.

ادامه مطلب

7 روش برای بهبود ERP با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

یکی از تأثیرات قابل توجه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، بهبود نرم افزار ERP است. تأثیر هوش مصنوعی بر ERP، به یک کسب و کار این امکان را می دهد تا نه تنها رفتار خرید مشتریان را شناسایی کند، بلکه به بررسی اینکه چه کسی چه چیزی را خریداری می کند، نیز می پردازد.

ادامه مطلب
راهکار صنعت خرده فروشی

کاربرد نرم افزار ERP در صنعت خرده فروشی

منظور از راهکار صنعت خرده فروشی ERP بسته ای نرم افزاری است که تمام داده ها و فرآیندهای مربوط به یک فروشگاه یا کسب و کار خرده فروشی را ادغام می کند. یک راهکار خرده فروشی ERP ایده آل به طور مداوم نرخ بازگشت سرمایه بالایی را ارائه می دهد، بنابراین می توان به آن به چشم یک دارایی استراتژیک بلند مدت با ویژگی های سازگا ، گسترده و قابل اعتماد نگاه کرد.

ادامه مطلب
داشبورد مدیریتی

معرفی نرم افزار داشبورد مدیریتی یا هوش تجاری

همه شرکت ها و برندهای تجاری همواره به دنبال این هستند که بتوانند در مدت زمان کوتاهی درآمد مناسبی را کسب کند و موفقیت خودشان را افزایش دهند. هوش تجاری موضوعی است که کاملا مرتبط با موفقیت شرکتها می باشد. نرم افزار داشبورد مدیریتی باعث می شود تا شرکت‌ها بتوانند اطلاعات مورد نیاز و به روز خودشان را از منابع قابل اطمینان به دست بیاورند و برداشت خودشان را به اشتراک بگذارند.

ادامه مطلب

نرم افزار برنامه ریزی و کنترل تولید چیست و چرا مهم است؟

استفاده بهینه از امکانات همواره دغدغه اصلی مدیران صنایع بوده است. به خصوص در کارخانه‌های تولیدی که حجم بالایی از مواد اولیه، تجهیزات و نیروی انسانی برای تولید محصولی مشخص مورد استفاده قرار می‌گیرد. در همین راستا در طول زمان تکنیک‌های فراوانی برای برنامه ریزی و کنترل تولید ابداع شده است. که امروزه در غالب نرم افزار برنامه ریزی و کنترل تولید عرضه شده و به سادگی قابل استفاده است.

ادامه مطلب
فهرست