[us_page_title align=”center”]

راهکار هلدینگ‌ ها که یکی از راهکارهای نرم افزار ERP  شرکت رای دانا است، راهکاری برای هلدینگ‌ها یا شرکت هایی که با سرمایه گذاری های  ریسک پذیر و پرخطر درگیر هستند می‌باشد. با استفاده از راهکار هلدینگ ها در نرم افزار CyberERP می‌توانید زمان جمع آوری اطلاعات و داده ها را کاهش دهید و با اطلاعات طبقه بندی شده که نرم افزار ERP به شما ارائه می‌دهد میتواند به سرعت و بسیار آسان، شرکت ها و موقعیت های مختلف را مقایسه و ارزیابی نمایید تا تصمیمات خود را مناسبتر و به موقع تر بگیرید.

holding towers

هلدینگ به چه شرکت هایی می‌گویند؟

هلدینگ به شرکتی می‌گویند که بیشتر از 51% سهام و حق رأی شرکتی دیگر را دارا باشد و سیاست­‌ها و مدیریت آن شرکت را با مسئولیت محدود کنترل نماید.

چرا باید در هلدینگ‌ها از نرم افزار ERP  استفاده کنیم ؟

شرکت­های هلدینگ از جمله فعالترین شرکت‌ها در زمینه‌ی اقتصادی به شمار می‌­روند، بنابراین این مهم است که بتوانند به خوبی بین شرکت های زیر مجموعه هماهنگی ایجاد کنند و فعالیت‌ها را سازماندهی و برنامه ریزی نمایند.

رسیدگی به امورحسابداری و مالی در این  شرکت­ها به برنامه ریزی ها و فرآیندهای پیچیده ای نیاز دارد. بنابراین با استفاده از راهکار هلدینگ ها در نرم افزار  ERP  می‌توان این حساب و کتاب ها را به سادگی و با کمترین خطا انجام داد.

how to set up a holding company

مزایای استفاده از راهکار هلدینگ ها نرم افزارERP :

با استفاده از راهکار هلدینگ ها در نرم افزار ERP می توان تمام شرکتهای زیر مجموعه را به طور نا محدود در ساختاری منظم و دسته بندی شده مرتب نمود.

این نرم افزارمی تواند اطلاعات حسابداری شرکتهای هلدینگ را در بانک‌های اطلاعاتی نگهداری کند و همچنین به کاربران بخش‌‌های مختلف سطوح دسترسی‌ متفاوتی به اطلاعات دهد.

علاوه بر خدماتی که مختص هلدینگ ها هستند، نرم افزارهای منابع انسانی و اتوماسیون اداری که از ماژول های نرم افزار ERP می‌باشند نیز، بخش هایی سفارشی شده برای رفع نیازهای شرکتهای هلدینگ دارند.

با استفاده از نرم افزار erp مدیران هلدینگ‌ها می توانند بر تمامی عملیات‌های مالی و اقتصادی در شرکتهای زیرمجموعه  نظارت نمایند و عملیات های انجام شده توسط آنها را  تأیید و ثبت کنند و بر تمامی اسناد مالی شرکت در هر کجای جهان، نظارت و کنترل کامل داشته باشند.

این نرم افزار گزارشات جامع مالی شرکت‌ها، شعبه های آن و تمامی مراکز مالی را دریافت کرده و از این گزارشات و آمارها در سیستم هوش تجاری استفاده می‌کند تا به مدیران سازمان کمک کند مراکز و شعب گسترده خود را به راحتی و به بهترین شکل مدیریت نمایند. به علاوه کاربران با راهکار هلدینگ ها در نرم افزار ERP، گزارشات منابع مالی و بانکی و میزان افزایش یا کاهش درآمدها و هزینه ها به صورت لحظه به لحظه، هر کجا باشند در دسترس دارند.

به طور کلی مزایای راهکار هلدینگ ها در ERP عبارتند از:

بهبود برنامه ‌­ریزی برای شرکت‌ ها

با راهکار هلدینگ ها در نرم افزار ERP، می­توان به صورت کلی یا جداگانه برنامه ‌­ریزی میزان تولید و دارایی انبار شرکت­‌های زیرمجموعه را برای هلدینگ انجام داد. با قابلیت برنامه‌ ­ریزی جامع این نرم افزار می­توانید برای هر تعداد و هر نوعی از شرکت­‌های زیرمجموعه و انبارها کارخانه­‌های تولیدی در هر مکانی برنامه­ ‌ریزی انجام دهید.

گزارشات به روز و لحظه به لحظه

با استفاده از راهکار هلدینگ‌ ها در نرم افزار ERP می‌توانید اطلاعات به روز، مهم و ضروری برای اداره ی هلدینگ را در هر کجا و در هر زمان از شبانه روز در دسترس داشته باشید و به داشبورد مدیریتی به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید.

تصمیمات آگاهانه و هوشمند

برای تصمیم گیری‌های سریع، دسترسی به  داده­‌های به‌روز در هر لحظه لازم است تا بتوان با استفاده از آنها تصمیمات بهتری گرفت. علوه بر این، در هنگام مذاکره با مشتریانتان نیاز دارید تا با استفاده از داده‌­های حقیقی، ادعاهای خود را ثابت نمایید. سیستم‌­های نوین مدیریتی همچون نرم‌افزار ERP می­‌توانند گزارش‌های معتبری را در هر لحظه برای تصمیم گیری بهتر به شما بدهند.

پاسخ‌­گویی سریع و به موقع

هلدینگ ها با نرم‌­افزار ERP می‌توانند به راحتی و در کثری از ثانیه به داده ها و اطلاعات مورد نیاز خود از تمامی فعالیت­ها دسترسی داشته باشند؛ زیرا با سازماندهی داده‌­های مهم، مدت زمان دسترسی به این اطلاعات و گزارشات کاهش می‌یابد. همچنین سازماندهی اطلاعات باعث تفکر و تصمیم­‌گیری سریع و کارآمدتر می‌شود که از عوامل ضروری در موفقیت شرکت ‌های هلدینگ‌ هستند.

مواقعی که مدیران شرکت زمان کافی جهت تحقیقات گسترده درباره اجرای یک پروژه یا ارائه‌ی محصول را ندارند می‌توانند با استفاده از راهکار هلدینگ ها در نرم افزارERP  به پایگاه داده‌ی معتبری برای تحقیق در پروژه‌­ها و طبقه بندی و ادغام اطلاعات لازم برای تصمیم­‌گیری، دسترسی داشته باشند.

تهیه‌ی آسان گزارشات

داده­‌ها و اطلاعات تحلیل­‌شده که به ‌صورت مداوم در نرم افزارERP جمع آوری و  ثبت می­شوند به مدیران و متخصصان کمک می­کنند تا گزارشات جامعی از عملکرد هلدینگ با داده‌­­های  جمع آوری شده از منابع مختلف سازمان برای مدیریت مجموعه تهیه نمایند. به عنوان مثال داده‌­های مرتبط با خدمات مشتری، هزینه‌­ها و مخارج، وضعیت پروژه ها و سایر اطلاعات مربوط به سازمان، همگی از منابع داده‌­های مرتبط به حساب می‌­آیند.

با  گزارشاتی که راهکار هلدینگ ها در نرم‌­افزار ERPارائه می‌دهد  مدیران هلدینگ می­توانند برنامه ریزی درستی داشته باشند و سیاست­‌های مناسبی اتخاد نمایند.  همچنین از این اطلاعات و داده‌­های جمع آوری شده، می‌توان گزارشات سفارشی و شخصی­‌سازی­‌شده تهیه نمود.

بررسی و تحلیل داده‌ها

حجم داده‌­های نرم افزارERP  بسیار گسترده و وسیع است. این نرم افزار همه‌ی داده‌ها را ذخیره، تحلیل و پردازش می‌کند و این امکان را دارد که از هرنوع داده‌ی ساختاریافته و یا غیرساختاریافته استفاده و آنها را بررسی کند.

نظارت بر شرکت‌های زیرمجموعه

هلدینگ‌ها با استفاده از داده­‌های نرم افزار ERP، بر شرکت های زیر مجموعه خود نظارت کامل دارند و برای خود اهدافی چون میزان پیشرفت روزانه و مقدار فروش تعیین نمایند.

به این کار ردیابی مدیریت عملکرد نیز می‌گویند به طوری که با تعیین اهدافی مؤثر، جامع و آسان برای هلدینگ و شرکت‌های زیر مجموعه، میزان بهره‌ ­وری شرکت در طول زمان را محاسبه نموده و بهبود می‌دهند.

تشخیص به موقع بهترین فرصت‌ها

راهکار هلدینگ ها در نرم‌­افزار ERP با تحلیل نمودن آمارها و اطلاعات، برای هلدینگ‌ها این امکان را فراهم می‌آورد تا به موقع تمام فرصت ها را شناسایی کنند و آن ها را از دست ندهند. نرم‌­افزار ERP به شما کمک می‌کند با دسترسی به آمارها و اطلاعات تحلیل شده فرصت ها را بشناسید و از آنها بیشترین بهره را ببرید.

جهت آشنایی بیشتر با امکانات و ویژگی‌های نرم افزار ERP شرکت رای دانا،  نرم افزار CyberERP  کلیک کنید.

keyboard_arrow_up